fbpx

Українська Федеральна Кредитова Кооператива «Самопоміч» (UKRFCU) – фінансова установа, яка діє в США вже понад 70 років. Кілька поколінь імігрантів та їхні родини довірили нам свої щоденні банківські справиМи пишаємося, що тепер обслуговуємо понад 14,000 членів!

Ставши членом Кредитівки, ви стаєте власником. Разом з правом власності ви отримуєте голос і право брати участь у виборах Ради директорів UKRFCU. Ми працюємо для вас, не для кількох обраних акціонерів. Щорічні прибутки розміщуються в резервах, а також використовуються для підтримки громадських проєктів та організацій.

NCUA logo

Кредитівка регулюється урядом США через National Credit Union Administration (NCUA), державну установу США. Ваші заощадження застраховано на суму до $ 250,000 USD та повністю гарантовано урядом Сполучених Штатів через NCUA.

Кредитівка пропонує різноманітні способи заощадити гроші й надає швидкий доступ до ваших фінансів через наші відділення та Інтернет-банкінг, а також через мобільний додатокОсобливу увагу ми приділяємо фінансовій грамотності, пропонуючи впродовж року численні навчальні семінари на тему особистих фінансів та придбання нерухомості.

Вам потрібен кредит? У нас є надійні способи допомогти вам отримати позику та профінансувати придбання нового чи вживаного авто. Коли ви будете готові, ми зможемо прокредитувати ваш перший будинок (нерухомість). Ми також надаємо позики на незаплановані покупки.

Зацікавлені у придбанні будинку? Дізнайтеся всі кроки покупки будинку та отримайте попереднє схвалення!

0+ РОКІВ У БІЗНЕСІ
$0+ МЛН. ДОЛАРІВ В АКТИВАХ
0+ ЧЛЕНІВ
0 ФІЛІЙ

Запрошуємо вас поспілкуватися з нами. Наша двомовна команда буде рада обговорити з вами ваші банківські потреби. Телефонуйте нам за номером 215.725.4430 або відвідайте будь-яке з наших відділень. Ми тут, щоб допомогти вам!