fbpx

Що таке кредитна спілка

UKRFCU Feasterville branch

Понад 110 мільйонів американців довіряють кредитним спілкам як альтернативі традиційним банкам. Кредитні спілки – це неприбуткові організації, які існують, щоб обслуговувати своїх членів. Як і банки, кредитні спілки приймають вклади, надають позики та широкий спектр інших фінансових послуг. Але як кооперативні установи, якою володіють їхні члени, кредитні спілки дають можливість безпечно зберігати та позичати гроші за розумними ставками.

Неприбутковість

Кредитні спілки працюють на добробут своїх клієнтів. Прибуток, отриманий кредитними спілками, повертається членам у вигляді знижених тарифів, вищих ставок на заощадження та нижчих ставок на позики.

Власність членів

Ви більше ніж просто клієнт, ви – частковий власник. Кредитні спілки належать і контролюються людьми або клієнтами, які користуються їхніми послугами. Ваш голос має значення. Добровільну раду директорів для керування спілкою обирають її члени.

Право на членство

Згідно з чинним федеральним законодавством, кредитні спілки не можуть обслуговувати всіх. Люди можуть претендувати на членство в кредитній спілці через роботодавця, зв’язки з такими організаціями як церква, соціальні групи або кредитні спілки, закріплені за громадою.

Волонтерські ради

Кожною кредитною спілкою керує рада директорів, яку обирають з її членів. Члени ради працюють на добровільних засадах.

Фінансова освіта для клієнтів

Кредитні спілки допомагають своїм клієнтам стати більш фінансово освіченими через семінари, онлайн-курси, фінансові курси та більше.

Соціальне призначення

Кредитні спілки існують, щоб допомогати людям. Наша мета — служити всім нашим клієнтам, тому кожен має значення. Наші клієнти знають, що їхня кредитна спілка буде разом з ними як у гарні, так і в скрутні часи.