fbpx

5 причин, чому оренда приватного сейфу в UKRFCU є гарною ідеєю

blue safe deposit box

Важливо бути готовими до несподіванок. Це стосується як запасу про всяк випадок (фінансової подушки безпеки), так і незамінних речей, що мають сентиментальну, юридичну чи фінансову цінність.

Сейфи призначені для зберігання цінностей, які неможливо замінити. Це може бути важливий діловий документ, родинна реліквія або особисті юридичні документи, і рівень безпеки буде дуже високим. Деякі ваші найдорожчі речі можуть коштувати не так і багато, але для вас вони мають велику цінність. Хоча нікому не хочеться думати про неприємне, захист ваших речей і спогадів може дати вам душевний спокій. Якщо ви плануєте орендувати сейф, ось кілька причин, чому наші члени вирішили це зробити:

Недорога безпека

Порівняно з вартістю повернення навіть частини вмісту, оренда сейфу – це вигідна пропозиція! Його вартість – від 45 доларів на рік і варіюється залежно від обраного розміру. Щоб побачити найактуальніші ціни, заходьте на www.ukrfcu.com/sdb/.

Конфіденційність та безпека

Ви єдині, хто знає, що зберігається у вашому сейфі. Працівники UKRFCU та ваші родичі не знають його вмісту, поки ви самі не вирішите розкрити цю інформацію.

Захист від крадіжки

Хоча домашній сейф здається хорошим варіантом, злодії можуть зламати або взагалі винести його (разом із вашими цінностями). Для порівняння: банківські сейфи надійніші та перебувають під охороною. Вони розташовані всередині наших сховищ, за металевими дверима та бетонними стінами! До того ж, вони водонепроникні та вогнетривкі!

Позбудьтеся стресу, спричиненого втратою речей

Якщо ви часто губите речі, сейф – чудове місце для зберігання найважливішого. З ним ви напевне знаєте, де шукати всі свої цінності!

Захист документів та цифрових файлів

Сейф – це надійне місце для зберігання додаткової резервної копії ваших найбільш пам’ятних фотографій, відео та електронних документів. Друковані документи, такі як свідоцтво про шлюб та народження, копія вашого заповіту та страхові папери, також рекомендовано зберігати в сейфі. Якщо ви готові орендувати сейф – тисніть сюди.